Vitaminų papildų privalumai ir trūkumai – ar jie tikrai padeda?

Žinote tuos momentus, kai jūsų organizmas nesijaučia toks sveikas ir energingas, kaip norėtumėte? Tai gali būti dėl to, kad trūksta esminių vitaminų ir mineralų jūsų mityboje. Tiesa ta, kad norėdami jaustis geriau, kartais tiesiog negalime gauti reikalingų maistinių medžiagų iš mūsų kasdieninio maisto. Būtent dėl šios priežasties nemažai žmonių pasirenka vartoti vitaminų papildus. Apžvelkime, kada ir kodėl juos rekomenduojama vartoti ir kokie trūkumai gali iškilti.

Kada vitaminai bei papildai būtini?

Vitaminų papildai suteikia labai paprastą būdą užtikrinti, kad mūsų organizmas gauna reikiamų maistinių medžiagų, ir yra rekomenduojami tais atvejais, kai žmogus negali gauti reikalių vitaminų iš maisto. Taip yra, pavyzdžiui, tuomet, kai žmogus yra sergantis, o taip pat nėščioms moterims, kai jų palaikomu organizmu reikia daugiau vitaminų ir mineralų. Tai taip pat gali būti naudinga tiems, kurie vadovaujasi specialia dieta ir negali gauti visų reikalingų medžiagų iš maisto.

Svarbiausia – atsakingas vartojimas

Tačiau verta prisiminti, kad galima gauti per daug vitaminų ir mineralų, o tai gali sukelti sunkią žalą organizmui. Kai kurie vitaminų papildai, kurių vartojama per didelė dozė, gali sukelti įvairias sveikatos problemas, įskaitant virškinimo sutrikimus, kepenų pažeidimus ir daugelį kitų. Todėl gydytojai įspėja nevartoti vitaminų papildų, jei jau gauname pakankamai vitaminų ir mineralų iš mūsų maisto.

Nebūkite apgauti kai kurių prekės ženklų, kurie skleidžia fiktyvius tvirtinimus apie savo produktų efektyvumą. Ne kiekvienas papildas yra vertas dėmesio ir lėšų. Prieš įsigyjant bet kokį vitaminų papildą, patikrinkite kompoziciją, pakuotės informaciją, prekės ženklo patikimumą ir vertinimų kitų vartotojų, kad būtų aišku, kad darote teisingą pasirinkimą.

Kalbant apie kokybiškus papildus – tuo pasižymi Neolife vitaminai. Nesvarbu, ar jums reikia papildų, kad kompensuotumėte vitaminų ir mineralų trūkumą mityboje, ar dėl sveikatos problemų, „Neolife” siūlo kokybiškus produktus, pagamintus iš natūralių ingredientų ir be sintetinių užpildų. Vartojant Neolife produkciją galite būti ramūs, žinodami, kad gausite kokybišką produktą.

Svarbiausia gydytojų rekomendacijos

Jei jūs vis dar norite vartoti vitaminų papildus, būtinai pasitarkite su savo gydytoju. Tai labai svarbu tam, kad nekeltumėte savo sveikatai pavojų. Reikia pasirinkti tinkamą papildą, priklausomai nuo to, kokių vitaminų trūksta jūsų mityboje ir koks yra jūsų poreikis.