Spausdintuvo kasetės – kaip tausoti pinigus ir išsaugoti jų funkcionalumą

Spausdintuvo kasetės yra būtinas daiktas visiems, kurie turi spausdintuvą savo biure ar namuose. Tačiau, jeigu nesirūpinsite jų eksploatacija ir priežiūra, jūsų spausdintuvas gali greitai tapti bejėgis. Todėl šiame straipsnyje dalinamės patarimais, kaip tinkamai prižiūrėti spausdintuvo kasetes, kad jos ilgiau tarnautų ir padėtų taupyti lėšas.

Valykite kasetes reguliariai

Viena iš svarbiausių kasetės priežiūros taisyklių yra jos reguliarus valymas. Tai leis išlaikyti kasetės funkcionalumą ir suteikti jai ilgesnį gyvavimo laiką. Kasetę galite valyti drėgna servetėle ar specialiu šepetėliu, kuris yra parduodamas kartu su kasetėmis

Saugokite kasetes tinkamu būdu

Kasetės turi būti saugomos tinkamu būdu. Pavyzdžiui, neleiskite jos saulės spinduliams pasiekti, nes tai gali pažeisti kasetės struktūrą ir sukelti problemų spausdinimo metu. Be to, patariama kasetes laikyti toje pačioje temperatūroje ir drėgmėje, kuri yra patalpoje, kurioje yra spausdintuvas.

Pirkite ir pildykite kasetes iš patikimų šaltinių

Kai reikia pakeisti kasetę, yra kelios galimybės. Pavyzdžiui, galite nusipirkti originalias kasetes, kurias gamina patys spausdintuvo gamintojai, arba pasirinkti alternatyvias pildymo paslaugas, kurios kainuoja pigiau. Tačiau būtinai rinkitės tik patikimų tiekėjų paslaugas ir kasetes, kad būtų išvengta problemų su kasetės kokybe ar spausdintuvo gedimais.

Atlikite paprastus veiksmus spausdintuvo kasetėms prieš spausdinimą

Jei norite sutaupyti lėšų ir išsaugoti kasetės gyvavimo trukmę, atlikite kelis paprastus veiksmus prieš spausdinant. Pavyzdžiui, patikrinkite, ar kasetės esama pakankamai daug spalvos, ir ar nėra jokių papildomų užkimštų vietų. Tai padės išvengti prastesnio spausdinimo ir pagreitins spausdinimo procesą.

Pasirinkite spausdinimo režimus pagal poreikius

Garsus faktas yra tai, kad spausdinant tą patį dokumentą skirtingais režimais, galima sutaupyti tikrai daug kasetės ir spausdintuvo prietaisų gyvavimo trukmės. Todėl pasirinkite spausdinimo režimus, kurie yra pritaikyti pagal jūsų poreikius. Pavyzdžiui, pasirinkite greitesnį spausdinimo greitį, jeigu neturite būtinybės didinti spausdinimo kokybės. 

Visais išvardintais punktais aukščiau rekomenduojame pasoikonsultuoti su specialistais, pvz. Etoner.lt.

Santrauka

Šis straipsnis buvo parašytas tam, kad padėtų jums save apsaugoti nuo nepatikimo kasetės naudojimo ir išvengti problemų su spausdintuvo gedimais. Tinkamas priežiūros ir eksploatacijos būdas leis išvengti netikėti kasetės defektų ir užsitikrinti gyvavimo trukmę, bei sutaupyti pinigų ateityje. Pasirinkite patikimus kasečių tiekėjus, reguliariai prižiūrėkite savo spausdintuvą ir pasinaudokite mūsų patarimais.