Sausos malkos – geras pasirinkimas namų šildymui

Nors neretai galima išgirsti, jog Lietuvoje žiemos jau nebe tokios šaltos, kaip anksčiau, galima pastebėti, kad tai tikrai negalioja namų temperatūrai. Nors lauke orai ir ne tokie šalti, namuose, be tinkamo šildymo, deja, gali būti net labai šalta. Tad pasirūpinti šildymu yra būtina. Visgi svarbu ne tik išsirinkti gerą katilą, bet ir rasti kuo jį kūrenti. Šiuo metu vienas dažniausių pasirinkimų yra sausos malkos. Tai yra tradicinis, jau laiko išbandytas pasirinkimas. Tad pasirinkus sausas malkas galima būti tikriems, jog namai bus šilti ir jaukūs.

Pagal kokius kriterijus išsirinkti sausas malkas?

Sausų malkų pasirinkimas yra labai platus, kadangi paklausa šiuo metu tikrai išaugusi. Tad natūralu, kad ir pasiūla tik didėja. Pagal kokius kriterijus pasirinkti sausas malkas, kurios tiktų jūsų namams?

  • Gamintojas – svarbiausia. Jei tinkamai pasirinksite gamintoją, galite būti tikri, jog išsirinksite ir sausas malkas, kurios atitiks jūsų lūkesčius. Skirkite laiko gamintojo paieškai. Pasidomėkite ne tik asortimentu, bet ir buvusių pirkėjų atsiliepimais.
  • Kokiu būdu džiovintos? Nuo to priklauso daugelis sausų malkų savybių, tad skirkite laiko ir pasidomėkite, kokiu būdu gamintojas džiovina malkas.
  • Ar tinka tik namų šildymui? Sausos malkos gali užtikrinti ne tik šilumą namuose, bet ir padėti ruošti šiltą maistą. Tad pasidomėkite, ar pasirinktos sausos malkos bus universalios.
  • Ar lengvai sandėliuojamos? Sandėliavimas taip pat yra labai svarbus. Rinkitės gamintoją, kuris užtikrina ne tik gaminių kokybę, bet ir pasirūpina, kad lengvai galėtumėte sandėliuoti sausas malkas.

Kodėl verta rinktis biokurą?

Ne paslaptis, jog šiais laikais žmonėms rūpi ne tik jų komfortas, bet ir ateitis. Tad vis daugiau žmonių renkasi tai, kas ekologiška. Būtent dėl šios priežasties biokuro populiarumas sparčiai auga visame pasaulyje. Visgi biokuras nėra tik ekologiškas, tai nėra vienintelė priežastis, kodėl žmonės jį renkasi. Biokuras gera kaina stebina visus, tad ne staigmena, jog vis daugiau žmonių nusprendžia jį išmėginti. Jei ir jums svarbu gyventi ekologiškai bei ekonomiškai, biokuras bus tinkamas pasirinkimas.