Viskas įskaičiuota kelionės paketas: kur geriausia vykti?

Kelionių paketai su viskas įskaičiuota yra gana populiarus pasirinkimas tiek tarp porų, tiek šeimų, tiek didesnių draugų grupių. Ne veltui, mat į šio pasiūlymo kainą įskaičiuoti ne tik skrydžiai, nakvynė, bet ir pervežimai iš ir į oro uostą, maitinimas bei įvairios viešbučio veiklos. Keliauti su šiuo kelionės paketu galima į daugelį šalių, todėl šiame straipsnyje pateiksime bene populiariausias viskas įskaičiuota kelionių kryptis.

Graikija

Graikija ir jos salos itin populiarus pasirinkimas tarp įsimylėjėlių. Nuostabūs paplūdimiai, kvapą gniaužiantys vaizdai ir romantiška atmosfera vilioja jaunavedžius iš visų pasaulio šalių. Šioje šalyje galima atostogauti nuo balandžio iki lapkričio mėnesio. Mėgstantiems vėsesnę temperatūrą, čia geriausia atostogauti pavasarį arba rudenį, o norintiems mėgautis karšta saule ir ilsėtis viešbučio teritorijoje – vasarą.

Su viskas įskaičiuota atostogų paketu galite ilsėtis tiek Rodo, tiek Kretos, tiek Korfu, tiek ir kitose salose. Kiekviena sala turi, kuo nustebinti, todėl belieka išsirinkti. Jeigu jau kuris laikas norite pailsėti įspūdingose Graikijos salose, spauskite čia ir nedelsdami įsigykite savo svajonių atostogas.

Turkija

Kita populiari kryptis, puikiai tinkanti tiek įsimylėjėliams, tiek šeimoms ir draugams, – Turkija. Čia galėsite rinktis iš kelių skirtingų regionų, pavyzdžiui, Alanijos, Antalijos, Sidės, Kemero ar Beleko. Jeigu galvojate apie atostogas Turkijoje, ieškokite kelionės pasiūlymų pavasario-rudens mėnesiais. Pavasarį temperatūra nesiekia 30 laipsnių, o vanduo būna gana vėsus. Ruduo būna šiek tiek šiltesni, todėl oro temperatūra gali būti kiek didesnė nei 30 laipsnių, o vandens – siekti 20 laipsnių ir daugiau.

Egiptas

Dar viena dažnai pasirenkama atostogų kryptis – Egiptas. Į šią šalį galima keliauti bene visais metų sezonais, priklausomai nuo regiono. Žinoma, vasaros čia yra itin kaitrios, todėl tinkamiausias laikas keliauti į Egiptą – nuo spalio iki gegužės mėnesio. Gruodžio ir sausio mėnesiai yra vėsesni, vidutinė temperatūra tuo metu būna apie 18 laipsnių. Jeigu norite keliauti į Egiptą vasaros sezonu, turėkite omenyje, kad čia temperatūra gali pakilti net iki 50 laipsnių. Dėl to rekomenduojame gerai įsivertinti galimybes ir asmenis, su kuriais planuojate atostogas.

Kiekviena šalis turi išskirtinumų, todėl rekomenduojama gerai apgalvoti, ką norisi pamatyti. Norintiems pažinti povandeninį pasaulį, rekomenduojame rinktis Egiptą, o svajojantiems apie romantišką atmosferą – Graikiją. Žinoma, be visų aukščiau išvardintų šalių, taip pat galima atostogauti Tunise ar Juodkalnijoje. Bet kuriuo atveju, rinkdamiesi kryptį, atsižvelkite į asmeninius poreikius ir pasitarkite su kartu keliaujančiais asmenimis. Tinkamai viską įvertinę, galėsite maksimaliai atsipalaiduoti ir kurti neįkainojamus prisiminimus su artimaisiais.